.: 

سامانه خدمات الکترونیکی دانش پژوهان و متقاضیان همکاری


استفاده از امکانات این سامانه در دو سطح امکان پذیر است

سطح 1 ) اطلاع از لیست کل دوره ها ،‌اطلاع از دوره های موجود در برد ثبت نام (‌در زمان بازدید از سامانه)
سطح 2 ) ‌ثبت نام در دوره های موسسه،‌ اطلاع از نمرات ، درخواست همکاری و ...
شيوه استفاده از سامانه
استفاده از سامانه در سطح 1 به صورت مهمان هم مقدور می باشد و بازدید کنندگان نیازی به ثبت مشخصات خود در گروه آموزشی (‌به صورت حضوری و یا غیر حضوری) ندارند لاکن جهت استفاده از امکانات سطح 2 لازم است استفاده کننده از سامانه، نام كاربري و كلمه عبور مجاز را به یکی از روش های زیر در اختیار داشته باشد.
اعضاء فعلی سامانه
روش ورود به سامانه: مشخصات دانش پژوهاني كه قبلا در گروه آموزشي نويد(مجتمع فني ديباگران نوید پارس، موسسه آموزش عالي آزاد نويد پارس، موسسه فرهنگي هنري نويد آموزان پارس) ثبت نام نموده اند، در سامانه موجود مي باشد و نيازي به تكميل فرم مشخصات نخواهند داشت و مي توانند با وارد کردن کد ملی خود به عنوان نام كاربري و كلمه عبور وارد سامانه گردند. به دانش پژوهان محترم اکیدا توصیه می شود حتما در اولین مرتبه ورود به سامانه نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام فرمایند.
بررسي وجود مشخصات: جهت حصول اطمينان از وجود مشخصات در سامانه، کافی است از سمت راست همین صفحه گزینه "‌درخواست ثبت نام در سامانه" را انتخاب نموده و در اولین قسمت ورود اطلاعات در محل مشخص شده " كد ملي" خود را درج نموده و سپس کلید "جستجو"‌ را جهت بررسی وجود یا عدم وجود اطلاعات در سامانه انتخاب فرمائید.
• چنانچه با پيغام تكراري بودن كد ملي مواجه شدید، بدان معناست که اطلاعات شما در سامانه قبلا ثبت شده است، لذا کافی است مطابق بند فوق (روش ورود به سامانه) نسبت به ورود به سامانه اقدام فرمائید.
• چنانچه احتمال مي دهيد كه مشخصات شما در سامانه موجود مي باشد (‌در صورتی که شما در فاصله زمانی 1387 تا امروز در یکی از دوره های موسسه شرکت نموده باشید) ولي با پيغام تكراري بودن مواجه نشديد، براي جلوگيري از خدشه دار شدن سوابق آموزشي خود، با به همراه داشتن کارت ملی ضمن مراجعه به ساختمان ديباگران واقع در چهارراه زرگري، اطلاعات خود (‌کد ملی) را تكميل فرمائید. در این حالت حداکثر پس از یک روز کاری، با وارد کردن کد ملی خود به عنوان نام كاربري و كلمه عبور می توانید از سامانه استفاده نماييد.
اعضاء جديد
چنانچه این مجموعه تا کنون افتخار خدمت رسانی به شما را نداشته است و برای اولین بار ( از 1387 به بعد ) است که تمایل به عضویت در سامانه یا شرکت در دوره های موسسه را دارید لازم است:
1) با انتخاب گزینه "درخواست ثبت نام در سامانه" نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نماييد.
2) تصویر (روی) کارت ملی خود با فرمت jpg (وضوح تصویر حداقل dpi 100 و حداکثر 200 dpi ) را ضمیمه نماييد.
3) محل امضا را تائید و نسبت به ارسال فرم اقدام فرمائید.
به محض تکمیل و ارسال فرم، شما می توانید با وارد کردن کد ملی خود به عنوان نام كاربري و كلمه عبور وارد سامانه "خدمات الکترونیکی دانش پژوهان" شوید و در صورت تمایل از امکانات خاص سامانه استفاده فرمایید.
طی 24 ساعت فرم ارسالی با مندرجات کارت ملی و یا سایر مدارک ضمیمه شده مطابقت داده خواهد شد. در صورت وجود مغایرت یا کمبود اطلاعات دسترسی به سامانه " خدمات الکترونیکی دانش پژوهان " تا رفع نقایص، قطع خواهد گردید.